Sekcja Judo

Policyjne Towarzystwo Sportowe GWARDIA   prowadzi treningi sekcji Judo. Działalność sekcji obejmuje:

  • szkolenie sportowe dzieci i młodzieży szkolnej uzdolnionej sportowo,
  • organizowanie konsultacji szkoleniowych,
  • opieka nad zawodnikami w czasie szkolenia w klubie oraz na konsultacjach i zawodach,
  • startowanie w zawodach sportowych,
  • organizowanie obozów szkoleniowo-sportowych,
  • współpraca ze środowiskiem szkolnym zawodników i ich rodzicami.

Z uwagi na zaangażowanie członków Zarządu na zasadzie wolontariatu, ważną rolę w działalności Towarzystwa odgrywa Biuro, które zabezpiecza sekcję judo od strony formalnej i finansowej.

Zajęcia prowadzone są w dwóch kategoriach:


dzieci


młodzików

Każdy kto ma ochotę poznać tajniki tej sztuki walki może wyrazić taka chęć na sali treningowej, która mieści się przy ulicy Chodkiewicza 32 w Bydgoszczy.

PTS GWARDIA posiada 2 utytułowanych i znakomitych trenerów.

Zapraszamy dzieci i młodzież !!!

Więcej informacji pod telefonem do trenera: 535 635 616

Sekcja MMA

MMA Bydgoszcz Fighting Division Combat Club zostało założone przez Tomasza Krajewskiego. Swą przygodę ze sztukami walki rozpoczął on od praktykowania Krav Magi, a później Israeli Krav Magi. Chęć samodoskonalenia (a może zwykła ciekawość) zaprowadziła go do jednej z najlepszych sekcji MMA w Polsce ? olsztyńskiego Arrachionu.

To właśnie na treningach w Olsztynie Tomasz Krajewki uświadomił sobie różnice pomiędzy Krav Magą (która w istocie przeznaczona jest do samoobrony), a Mixed Martial Arts. Jak sam wspomina ? treningi prowadzone przez Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego bardzo szybko weryfikują umiejętności każdego zawodnika, a jednocześnie jasny i czytelny przekaz mobilizuje do zdwojonego wysiłku.

Seminarium z przebywającym w Polsce Rameu Thierry?m Sokoudjou było jednym z bodźców, które skłoniły Tomasza do założenia własnej sekcji mieszanych sztuk walki. Zawodnicy Bydgoskiego klubu swe pierwsze walki stoczyli w 2008 roku w Barlinku na Mistrzostwach Polski Strefy Zachodniej Amatorskiego MMA i od tamtego startu regularnie zdobywają medale mistrzostw Polski. Z naszego klubu wywodzą się tacy zawodnicy jak Marcin Wrzosek i Michał Andryszak, którzy walczą zawodowo w MMA. Swoje umiejętności pokazują walcząc dla najlepszych organizacji MMA na świecie.

Nasza drużyna

Wystarczą chęci i systematyczność, a pomożemy każdej chętnej osobie poprawić sylwetkę, kondycję, a także nauczyć się skutecznych i efektownych technik walki w stójce, jak i w parterze. Zapraszamy na trening:

  • w poniedziałki godzina 18 (Muay Thai) grupa mieszana,
  • wtorek i czwartek godzina 19 grupa początkująca i średniozaawansowana,
  • piątki 18:30 grupa mieszana (sparingi).

Zajęcia odbywają się na terenie Gwardii Jana Karola Chodkiewicza 32, Bydgoszcz, koszt 100 zł na miesiąc.

Podkategorie

NASI PARTNERZY