Zawody Judo - Żnin

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Byliśmy w Żninie na zawodach regionalnych. Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 11 medali na 11 zawodników. Był to również debiut dwóch naszych najmłodszych zawodniczek Janus Wiktorii oraz Burzyńskiej Patrycji.

W kategorii wiekowej 2008 i młodsi

Wiktoria Janus stoczyła 4 walki , 2 wygrane w kategorii wagowej 22 kg

Patrycja Burzyńska 2 walki, 2 przegrane zajęła 7 miejsce

Michał Wojciech walczył 3 walki z czego 2 wygrał zajął 2 miejsce w kategorii wagowej 32 kg

W rocznikach 2006-2007 było na co popatrzeć zawodnicy PTS zdobyli, aż 8 medali na 7 zawodników :)

Iwo Barciński w kategorii wagowej 44 kg stoczył 3 walki , 1 wygrał zajął najniższy stopień podium.

Filip Kośmieja walczył w dwóch kategoriach wagowych 41 kg oraz 44 kg w oby dwóch kategoriach wagowych stanął na podium. W kategorii wagowej 41 kg 2 walki przegrał zajął 3 miejsce natomiast w wyżej kategorii wygrał 3 walki i przegrał w finale.

Adam Warmuz stoczył jedną walkę na swoją korzyść i zajął 1 miejsce w kategorii wagowej 38 kg.

Mateusz Mikulski walczący w wadze +44 kg zajął 3 miejsce. Stoczył 3 walki z czego 2 wygrał

Aleksander Sklorz bijący się w tej samej kategorii wagowej co Filip (41kg) walczył 2 walki i zajął najwyższe miejsce na podium.

Nikodem Strzyżowski zajął 3 miejsce. Walczył w wadze 32 kg wygrał 2 walki, 1 przegrał.

Dominka Jędrusik stoczyła tylko jedną walkę z uwagi na małą ilość zawodników. Niestety przegrała na punkty, a tym samym zajęła 2 miejsce w kategorii wagowej 31 kg

Rocznik 2005-2004

Dawid Manucharyan walczył 1 walkę - wynik na swoją nie korzyść. W kategorii wagowej 44 kg  zajął 2 miejsce.