Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

IX Memoriał Judo im.

Jigoro Kano

"Szansą dla Każdego"

Na turniej pt." IX Memoriał Judo  im. Jigoro Kano " szansą dla każdego"(...)

Na turniej pt." IX Memoriał Judo  im. Jigoro Kano " szansą dla każdego" udaliśmy się po raz pierwszy. Do Poznania zjechało ponad zjechało ponad 300 zawodników. Jest to turniej, w którym brały udział również osoby niepełnosprawne , wystąpił w nich Nikodem Strzyżowski w kategorii wagowej 35 kg wygrał 2 walki i wywalczył złoty medal. Natomiast  Iwo Barciński w kategorii wagowej, 50 kg  był blisko żeby stanąć na podium ,lecz zajął ostatecznie 5 miejsce. Zawodnikom serdecznie gratulujemy :)