Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

MMM

Dwóch naszych reprezentantów wystartowało w MMM( Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików)

Dwóch naszych reprezentantów wystartowało w MMM( Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików). Były do zawody w których wystartowało  18 klubów I Regionu, tzn. z województw: warmińsko-mazurskiego,pomorskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Wiktoria Grabowska w kategorii do 48kg pomyślnie przeszła walki eliminacyjne i tylko uległa swojej przeciwniczce w walce o brązowy medal, tym samym zajęła 5 miejsce. Równie dobrze zaprezentował się Dawid Manucharyan ,który w kategorii wagowej do 42 kg wywalczył również 5 lokatę. Serdecznie gratulujemy zawodnikom.