Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Polskiej Federacji Sportu Gwardia w Judo

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

ZAWODY GWARDIA

Po raz 25 mieliśmy zaszczyt być organizatorem Międzynarodowych Mistrzostw Polski Polskiej Federacji Sportu Gwardia w Judo.

Po raz 25 mieliśmy zaszczyt być organizatorem Międzynarodowych Mistrzostw Polski Polskiej Federacji Sportu Gwardia w Judo. Pośród 25 ekip z całej Polski przyjechały zespoły z Białorusi, Estonii, Bułgarii, Niemiec oraz Gruzji. W pierwszym dniu zawodów wystąpiło aż 120 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych dzieci oraz juniorów młodszych. Rywalizacja na pierwszym  w tym sezonie  zawodach stała na bardzo wysokim poziomie co świadczy o dobrym przygotowaniu do zbliżającego się sezonu. Nie zabrakło również reprezentacji organizatorów którzy uplasowali się na następujących miejscach. W kategorii wagowej 52 kg w znakomitym stylu Iwo Barciński pokonał wszystkich swoich rywali zdobywając złoty medal. Trzecie miejsce w kategorii wagowej 35kg wywalczył Filip Kośmieja. W rywalizacji U-17 wyśmienicie wystąpili Mateusz Wiśniewski oraz Artur Olkowski. Pierwszy z nich zaliczył swój debiut w kategorii wagowej do 55kg i przegrał w walce finałowej tylko Białorusinem zgarniając srebrny krążek. Natomiast Artur Olkowski stanął na najwyższym miejscu podium nie dając szans swoim rywalom. W drugi dzień zawodów wystąpiło naszych dwóch zawodników Dawid Manucharyan oraz Wiktoria Grabowska. Dawid walczył w kategorii 42kg i zdobył miedziany krążek, Wiktoria w kategorii 48kg również wywalczyła 3 miejsce. Zawodnikom serdecznie dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy za rok.

 

Iwo Barciński 1 miejsce

Filip Kośmieja 2 miejsce

Artur Olkowski 1 miejsce

Mateusz Wiśniewski 2 miejsce

  

Emilia Skarbek 3 oraz 2 miejsce

Dawid Manucharyan 3 miejsce 

Wiktoria Grabowska 3 miejsce

 

A tak preznentowały się medale

 

Serdeczne gratulacje

 

linki

https://web.facebook.com/JudoPTSGwardiaBydgoszcz/

http://www.pts-gwardia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=228:miedzynarodowe-otwarte-mistrzostwa-polski-polskiej-federacji-sportu-gwardia-w-judo&catid=38&Itemid=167

 

 

 

 

adam1.jpg
NASI PARTNERZY