Obóz w Funce

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

OBÓZ FUNKA

Obóz szkoleniowy w Harcerskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce skończył się w wtorek. Głównym założeniem obozu było (...)

Obóz szkoleniowy w Harcerskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce skończył się w wtorek. Głównym założeniem obozu było zwiększenie wytrzymałości fizycznej poprawa kondycji oraz doskonalenie technik Ne-Waza. Oczywiście najbardziej istotnym elementem była integracja zawodników. Gwardziści podczas pobytu brali czynny udział w zajęciach rzemieślniczych m.in ceramika, wikliniarstwo, makrama oraz w zajęciach plastyki. Korzystaliśmy również z atrakcyjnego położenia ośrodka nad wodą, a więc nie zabrakło kąpieli w jeziorze oraz pływania kajakiem czy rowerem wodnym. Tradycyjnie jak na każdym obozie znalazło się kilku Florków, którzy przeszli chrzest na Samuraja. Kolejną atrakcją było ognisko, w której towarzyszyli nam harcerze. Dziękujemy wszystkim Gwardzistom za wspaniałą atmosferę, która udzielała się każdemu z nas.

 

    

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ BO WARTO:) http://www.pts-gwardia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=225:oboz-w-funce&catid=38&Itemid=167

1.jpg
NASI PARTNERZY